Jesteś tutaj:   CYKLOiD.plWyświetlenie artykułów z etykietą: Europa


help - Dodaj artykuł

Autor  | Opublikowano: 30-listopad-2011 | Odsłony 2734
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dodaj swój artykuł

Aby dodać swój artykuł do działu Poradnik lub News najpierw zaloguj się w serwisie a następnie z menu użytkownika [prawa kolumna] wybierz pozycję Zaproponuj artykuł do działów Poradnik, News.

Dodaj artykuł, poradnik

Formularz dodawania artykułu

Po wybraniu pozycji z menu użytkownik Zaproponuj artykuł do działów Poradnik, News wyświetlony zostanie formularz dodawania artykułu. Wypełnij formularz podając tytuł artykułu, wybierz do której kategorii będzie przypisany a następnie napisz artykuł. Nie musisz publikować od razu artykułu, możesz zachować go jako szkic i nadal nad nim pracować. Poniżej znajdują się dwa przyciski: Zachowaj szkic i Opublikuj.

Zachowaj szkic - umożliwia zachowanie roboczej wersji artykułu. Możesz kontynuować edycję lub w przyszłości wrócić do roboczej wersji poprzez link znajdujący się w Twoim profilu w zakładce Szkice artykułów. Artykuł nie jest udostępniony społeczności.

Opublikuj - zachowuje wprowadzone zmiany i publikuje artykuł na stronach serwisu. Artykuł będzie dostępny dla wszystkich użytkowników

Dodaj artykuł, poradnik

Dodaj artykuł, poradnik

Zapisz artykuł jako szkic

Artykuł możesz zapisać jako szkic i nadal nad nią pracować. Po zapisaniu szkicu w twoim profilu wyświetli się komunikat, informujący że artykuł został zapisany jako szkic. Szkic jest dostępny w twoim profilu użytkownika w zakładce Moje szkice i nie jest udostępniony społeczności. Jeżeli chcesz go opublikować wciśnij przycisk Opublikuj.

Dodaj artykuł, poradnik

Ostatnio zmieniany środa, 04 lipiec 2012 11:30
Więcej w tej kategorii: « help - Zgłoś do patronatu

CYKLOID PRO

Projektowanie serwisów internetowych

logo-CykloidPRO-270