Jesteś tutaj:   CYKLOiD.plPolityka prywatności

Polityka prywatności

Opublikowano: 16-maj-2009 | Odsłony 6125

Postanowienia ogólne

Administrator serwisu CYKLOiD.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności.

Każdego użytkownika serwisów należących do CYKLOiD.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na stronie http://cykloid.pl/polityka-prywatnoci.html

Jakiekolwiek z wprowadzanych zmian nie wpływają na główną zasadę, która tworzy podstawę polityki prywatności: CYKLOiD.pl nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych użytkowników swoich serwisów.

Zgodnie z artykułem z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.) autorzy i administracja będzie chroniła i nie będzie udostępniała danych osobowych swoich klientów osobom trzecim.

Jeśli nie zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności, proszę nie korzystaj z naszych serwisów, nie rejestruj się i nie subskrybuj biuletynów oferowanych przez CYKLOiD.pl.

Dane Osobowe

Podczas korzystania z serwisów należących do CYKLOiD.pl możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych, takich jak imię (lub nick) oraz aktywny i działający adres e-mail. Dane te są niezbędne do przeprowadzenia prawidłowego procesu rejestracji.

Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do działania serwisu. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły.

Subskrypcja bezpłatnych biuletynów

Zaprenumerowanie biuletynu wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego imienia i adresu e-mail. Pola te są obowiązkowe.

Subskrybent biuletynu może w każdej chwili wypisać się z listy, używając linku znajdującego się na samym dole każdego numeru biuletynu.

CYKLOiD.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności.

Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości rozumiemy wszelkie informacje administracyjne lub promocyjne odnoszące się bezpośrednio do naszych serwisów, usług i produktów (np. zmiany w regulaminach, wewnętrzne promocje, ogłoszenia) oraz wiadomości niekomercyjne (np. życzenia, komentarze osobiste itp.).

Podmioty zlecające komercyjne mailingi nie mają wglądu w dane kontaktowe osób znajdujących się na listach adresowych CYKLOiD.pl.

Informacje komercyjne są filtrowane w stopniu w jakim jest to możliwe, ograniczana jest ich objętość i wysyłane są sporadycznie.

Jawne Dane Osobowe

Dane osobowe udostępniane na stronach serwisów należących do CYKLOID.pl przy okazji wysyłania komentarzy do artykułów, odpowiedzi na forum itp. są dostępne dla wszystkich odwiedzających strony zawierające te dane. CYKLOiD.pl nie ma możliwości zabezpieczenia użytkowników przed osobami prywatnymi lub firmami, które mogą wykorzystywać te informacje do przesyłania niezamówionych treści. Dlatego dane te nie podlegają Polityce Prywatności.

W przypadku pytań proszę skorzystać z formularza kontaktowego.

Wyłączenie Odpowiedzialności

Serwis CYKLOiD.pl stworzony został, aby dzielić się doświadczeniem i zdobytą wiedzą przydatną w organizacji oraz realizacji wypraw rowerowych. Mimo to, nie wszystkie praktyczne rozwiązania muszą być tak samo skuteczne dla wszystkich. Nie powinno się bezwarunkowo korzystać z wszystkich informacji znajdujących się na stronach serwisu. Porady, które udostępniamy powinny być szczegółowo analizowane, konfrontowane z innymi podobnymi publikacjami i dopiero, gdy będą one przedstawiały się jako odpowiednie w danym przypadku, mogą być wprowadzane w życie.

Zawarte w serwisie CYKLOiD.pl artykuły własne, jak też artykuły autorów współpracujących są zgodne z naszą opinii i należy traktować je jako opinie. Opinie wyrażone przez społeczność na forum, w komentarzach lub w inny sposób nie zawsze muszą być zgodne z opinią redakcji.

Reklamy w serwisie

CYKLOiD.pl oraz jego redakcja nie bierze na siebie odpowiedzialności za zamieszczone reklamy. Użytkownik powinien rozważnie podchodzić do przedstawionych w reklamach treści, szczególnie gdy chodzi o transakcje kupna lub sprzedaży.

Przykładamy dużą uwagę do tego, aby reklamodawcy, którzy publikują tu swoje reklamy byli wiarygodni, ale nie bierzemy odpowiedzialności za ich postępowanie. Dane adresowe jak i szczegóły oferty każdego reklamodawcy można uznać za pewne tylko w momencie publikacji.

Bezpieczeństwo i ochrona własnego konta

Administracja CYKLOiD.pl nigdy nie będzie prosić cię o podanie nicka i hasła dostępu do Twojego konta w naszym serwisie. Jeśli ktokolwiek prosi Cię o podanie danych logowania zignoruj to i skontaktuj się bezpośrednio z administracją, najlepiej korzystając z formularza kontaktowego.

Zaleca się stosowanie silnych haseł dostępu do profili składających się z co najmniej 6 znaków zawierających cyfry i litery oraz przynajmniej jeden ze znaków specjalnych.

Hasła pozostają w systemie w postaci zaszyfrowanej i nie ma możliwości ich odtworzenia. Pamiętaj, najsłabszym ogniwem w systemie zabezpieczeń jest człowiek.

CYKLOID PRO

Projektowanie serwisów internetowych

logo-CykloidPRO-270