Jesteś tutaj:   CYKLOiD.plWspółpraca

Współpraca - Dołącz do zespołu CYKLOiD.pl

Opublikowano: 29-kwiecień-2010 | Odsłony 3791

Poszukujemy kreatywnych osób, chcących aktywnie uczestniczyć w pracach nad budową nowego portalu podróżniczego. Kilkuosobowy zespół pracuje obecnie nad nową koncepcją serwisu. Jeśli chcesz do nas dołączyć zapoznaj się, proszę, z naszą ofertą - na pewno znajdziesz w niej coś dla siebie.

Programista

Poszukujemy programisty PHP posiadającego doświadczenie w pisaniu skryptów wtyczek, modułów i komponentów, które pomogą zrealizować dodatkowe funkcjonalności serwisu.

Pożądane umiejętności kandydata: dobra znajomość PHP, MySql, HTML, JavaScript, CSS.


Redaktor Newsów

Osoba ta zajmie się prowadzeniem działu newsów oraz newslettera.

Jeśli lubisz wyszukiwać ciekawe informacje w sieci i dzielić się swoimi znaleziskami z innymi użytkownikami, posiadasz umiejętność pisania ciekawych tekstów na określony temat oraz jesteś w stanie wygospodarować do 20 minut dziennie na prowadzenie newsroomu, to zapraszamy do naszego zespołu.

Redaktor działów tematycznych

Głównym zadaniem jest redagowanie tekstów dla działów tematycznych.

Zajęcie to wymaga umiejętności pracy w zespole, lekkości w pisaniu długich tekstów z dbałością o przejrzystość przekazu i formy. Przydatna jest umiejętność pracy z edytorem tekstu, w tym skład tekstu oraz jego formatowanie.

Grafik komputerowy

Osoba ta zajmie się tworzeniem grafiki na potrzeby serwisu: layoutów dla nowych funkcjonalności, stylów dla działów tematycznych, banerów reklamowych, materiałów promujących serwis i ogólnie stroną wizualną portalu.


Idealne zajęcie dla osób kreatywnych, z zacięciem plastycznym.


Grafik/programista Flash

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację funkcjonalności w technologii Flash. Zadania będą dotyczyć sfery graficznej oraz programowania elementów dynamicznych powiązanych z bazą danych.

Inne umiejętności

Jeśli posiadasz umiejętności, których nie znalazłeś na powyższej liście, a sądzisz że mogą być wykorzystane przy budowie naszego serwisu lub sądzisz że masz małe doświadczenie, a posiadasz w zamian zapał i determinację w działaniu oraz chęć nauki, to również prosimy o kontakt.


Swoje propozycje proszę kierować używając formularza kontaktu.

Pozdrawiam.
Cezary Śliwakowski
administrator CYKLOiD - Wyprawy Rowerowe

Odpowiadamy na każdy e-mail. Jeśli nie otrzymałeś od nas odpowiedzi, sprawdź folder SPAM na swojej skrzynce lub wyślij wiadomość jeszcze raz.

CYKLOID PRO

Projektowanie serwisów internetowych

logo-CykloidPRO-270