Jesteś tutaj:   CYKLOiD.pl


Makaron w sakwach - premiera książki Piotra Strzeżysza

Opublikowano: 27-październik-2012 | Odsłony 973
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Polecieć na drugi koniec świata, aby męczyć się długą jazdą na rowerze i żywić się kolejnymi porcjami makaronu z makaronem? Pedałować wiele dni przez zaśnieżone góry Alaski, czujnie rozglądając się za głodnymi niedźwiedziami? I w dodatku robić to za własne pieniądze, a co gorsza, dla przyjemności? Dla większości z nas to czyste szaleństwo, ale na szczęście nie dla Piotra Strzeżysza!

Nakładem wydawnictwa Bezdroża ukazała się właśnie książka Piotra Strzeżysza pt. Makaron w sakwach, czyli rowerem przez Andy i Kordyliery. To po Campie w sakwach, kolejna książka podróżnika, rowerowego włóczykija, który od lat realizuje marzenie zwiedzania świata na rowerze, łącząc pasję podróżowania z pisaniem i fotografią. Przejechał już ponad trzydzieści krajów, na czterech kontynentach. Za swoje dokonania został dwukrotnie wyróżniony prestiżową nagrodą Kolosy.

Książka opowiada o przygodach autora podczas rowerowych wypraw w Andy i Kordyliery. Piotr emanuje otwartością na wszelkie przygody i chęcią poznawania nowych ludzi, więc opowieściom: co przeżył, kogo spotkał na swojej drodze i dlaczego w życiu rowerzysty tak ważny jest tytułowy makaron, nie ma końca!

Premiera książki, której towarzyszyć będzie prelekcja i pokaz slajdów Piotra Strzeżysza odbędzie się w niedzielę 28 października 2012 o godz. 15.00 na Festiwalu Travenalia w Krakowie.

BEMAAK

CYKLOID PRO

Projektowanie serwisów internetowych

logo-CykloidPRO-270