Wydrukuj tę stronę

Wygraj jedną z 4 książek Makaron w sakwach

Opublikowano: 12-grudzień-2012 | Odsłony 987
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Weź udział w naszej zabawie i wygraj jedną z 4 książek. Wystarczy że uzupełnisz swój profil użytkownika o krótki tekst o sobie i dodasz swój awatar, a weźmiesz udział w losowaniu książki 'Makaron w sakwach', autorstwa Piotra Strzeżysza. Książka wydana została nakładem wydawnictwa Bezdroża, a premiera jej miała miejsce w październiku tego roku.

Formularz edycji danych w profilu dostępny jest po zalogowaniu się w serwisie. Jeśli jeszcze nie masz jeszcze konta w serwisie CYKLOiD.pl zarejestruj się korzystając z formularza znajdującego się pod tym adresem: Rejestracja

Losowanie nagród odbędzie się 2 stycznia 2013 roku. Do tego czasu należy uzupełnić swój profil, by wziąć udział w losowaniu. Tego samego dnia należy spodziewać się od nas informacji o wynikach losowania.

Nagrody

Cztery egzemplarze książki Piotra Strzeżysza Makaron w sakwach, wydawnictwo Bezdroża 2012.

makaron w sakwach OKLADKA - miniatura

Poniżej kilka podpowiedzi w jaki sposób zarejestrować się w serwisie oraz jak uzpełnić dane w swoim profilu.

1. Rejestracja

Aby zarejestrować się w serwisie CYKLOiD.pl należy skorzystać z formularza znajdującego się pod poniższym adresem: http://cykloid.pl/Create-an-account.html.

Podczas rejestracji możesz już uzupełnić  informacje o sobie, jednak nie ma żadnych przeciwwskazań byś zrobił to później.

rejestracja

2. Logowanie

Panel do logowania sie w serwisie znajduje się na stronie głównej tuż pod menu głównym w polu Logowanie/Rejestracja. W tym obrzarze znajduje się również link do formularza rejestracji.

logowanie

3. Edytuj dane profilu

Po zalogowaniu się w serwisie zostaniesz automatycznie przekierowany do strony swojego profilu. Z prawej strony znajduje się Menu użytkownika, w którym należy wybrać Edytuj swoje dane.

edytuj-dane

W formularzu edycji danych należy uzupełnić następujące pola:

Dodaj Awatar - zakładka Portret

Aby dodać awatar do swojego profilu wybierz z menu rozwijanego: Dodaj nowy awatar profilu, a następnie kliknij przycisk Przeglądaj wskaż obrazek na swoim komputerze, który zostanie wczytany jako twój awatar a następnie wciśnij przycisk Aktualizuj.

awatar

Dodaj informacje O SOBIE - zakładka O sobie

 Tutaj możesz napisać kilka zdań o sobie. Tak tak, wiemy jak trudno jest pisac o sobie, ale na tym właśnie polega ta zabawa.

o-sobie

Życzymy szczęścia w losowaniu.

Zespół CYKLOiD.pl

Cezar

Najnowsze od Cezar

Artykuły powiązane