Jesteś tutaj:   CYKLOiD.plCiekawe blogiwyprawy21Po Gruzji czas na Meksyk


Po Gruzji czas na Meksyk

Opublikowano: 08-wrzesień-2012 | Odsłony 719
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Ledwie Piotrek wrócił z Gruzji, a już poleciał do Stanów by kontynuować swój ubiegłoroczny projekt - zrealizować trasę do Meksyku (wyprawa: Z Alaski do Meksyku). Kilka dni temu pisał do nas z Las Vegas - ma się dobrze i już jest w drodze do granicy. Znów będzie można śledzić jego losy na blogu onthebike.pl oraz na naszej stronie.

A jak było w Gruzji?

Tym razem bez zimowych akcentów, ale i tak łatwo nie było. Zerwany most i długie podjazdy w Svaneti, szaszłyki z jożyka i granaty z drzewa, tańce o północy pod blokiem i obstawa policji w miastach, to tylko niektóre z atrakcji, jakich nie brakowało po drodze.

Okazało się, że Gruzini są tak gościnni, że po kilku dniach trzeba się było przed nimi chować, albo udawać, że się nic nie rozumie, bo inaczej, zamiast jazdy, trzeba by ciągle leżeć i leczyć ból głowy po wypijanych hektolitrach trunków przy wznoszonych, nieporównywanych z żadnymi na świecie toastach.

Za co jeszcze, poza przodkami, kobietami, miłością między narodami a nawet Józefem Stalinem można jeszcze wznosić toast, można przeczytać na moim blogu onthebike.pl

Piotr Strzeżysz

Ostatnio zmieniany sobota, 08 wrzesień 2012 19:49

CYKLOID PRO

Projektowanie serwisów internetowych

logo-CykloidPRO-270