Jesteś tutaj:   CYKLOiD.pl


Nepal :: Kathmandu

Autor  | Opublikowano: 22-sierpień-2009 | Odsłony 4525
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Fotorelacja z wyprawy rowerowej Radka Taflińskiego do Indii i Nepalu.

Artykuły powiązane

 • PRZY SZABASOWYCH ŚWIECACH

  Autor:

  Kolejna podróż w głąb naszego pięknego kraju. Wycieczka w świat nieistniejący już nie tylko w sposób fizyczny, co jest zrozumiałe i oczywiste, ale nieistniejący zupełnie w naszej świadomości. Pełen tajemnic i zaskakujących czasem odkryć. Świat polskich Żydów, współgospodarzy tych ziem od stuleci, nieobecnych dopiero od 70 lat, ale przez dziesięciolecia skutecznie rugowanych z naszej pamięci i historii.

 • Fotorelacja z wyprawy HTC Author American Expedition

  Fotogaleria zdjęć z wyprawy HTC Author American Expedition. Bogata kolekcja 233 zdjęć z pierwszego etapu podróży, w tym 15 panoram.

  HTC Author American Expedition to samotna, wielomiesięczna podróż rowerowa po Ameryce Północnej, Środkowej oraz Południowej przez najwyższe drogi i przełęcze obu kontynentów. Start wyprawy w Nowym Jorku. Po drodze przejazd przez Stany Zjednoczone Ameryki Północnej od wschodniego po zachodnie wybrzeże, przez najwyższe przełęcze i drogi Apallachów, Gór Skalistych oraz pasma Sierra Nevada powyżej 2000, 3000 i 4000m.npm. Krótki epizod w Kanadzie, gdzie chcę wjechać na trzy najwyższe przełęcze tego kraju. Następnie kierunek na południe do Ameryki Środkowej. Przejazd przez Meksyk, Kostarykę, Panamę. Ten region znany jest z wysokich stratowulkanów. I na koniec Ameryka Południowa

  Więcej informacji można przeczytać w profilu wyprawy HTC Author American Expedition.

 • Holandia i Oceania

  Autor:

  Rok temu postanowiliśmy urozmaicić nasze rowerowe życie: wybór padł na sakwowanie. Na próbę wybraliśmy tydzień na Roztoczu. Nasz zachwyt tą formą spędzania czasu ujęliśmy króko: W przyszłym roku dojedziemy do Oceanu. Jak obiecaliśmy, tak zrobiliśmy.

CYKLOID PRO

Projektowanie serwisów internetowych

logo-CykloidPRO-270